nie ja o mnie

“Krzyśka osobiście poznałam pół roku temu. Wcześniej znałam jego fotografie. Dłuższy czas podpatrywałam jego prace: zachwycałam się historiami przeciętnych ludzi opowiedzianymi w kadrach z ulicy, rozpływałam nad portretami i niezwykle wysublimowanymi aktami, obserwowałam emocje na niebanalnych fotografiach ślubnych… Zza wszystkich tych zdjęć wyłaniała się postać fotografa-zawodowca perfekcjonisty i znawcy ludzkiej natury.
Nasze spotkanie potwierdziło moje wyobrażenie o człowieku, którego znałam wyłącznie przez pryzmat jego prac. Profesjonalista w każdym calu i … niesamowicie przyjazna osoba, dusza-człowiek można powiedzieć.
Mam ogromną nadzieję, że nie będzie fotografował mojego ślubu – jestem już szczęśliwą mężatką. Z ogromną jednak chęcią oddam w jego ręce inne ważne momenty mojego życia.
Anna Rozwadowska
“Współpraca z Krzysztofem była najlepszą decyzją, jaką mogliśmy podjąć.
Zdjęcia, które nam zrobił oddają radość, uczucia i emocje jednocześnie. Potrafi doskonale uchwycić emocje, które towarzyszą w tym jakże ważnym dla każdego dniu. Dobór kolorystyki i naturalność, jaką mają w sobie przekłada się na zachwyt, jaką budzą w całej rodzinie. Potrafi z nietypowego miejsca wyczarować oryginalne zdjęcie.
Kim jest Krzysztof? Krzysztof to prawdziwy profesjonalista – oddaje się z całego serca swojej pasji. Ja, jako pasjonat fotografii będę podziwiała efekty Jego zaangażowania i pomysłowości na kolejnych sesjach ślubnych.
Naprawdę chcemy bardzo podziękować Krzysztofowi za wspaniałą współpracę, ponieważ zdjęcia ślubne, jakie wykonał dla nas przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.
Joanna Pieron



ja o mnie

Fotograf . Podróżnik . Grafik
Ojciec . Mąż