O mnie

Fotograf . Grafik . Podróżnik

Trudno jest mi cokolwiek napisać o sobie. W sumie to nie dziwne – jestem fotografem, a nie pisarzem. Więc najlepiej będzie, jak na mój temat wypowie się ktoś kto zdążył poznać mnie oraz moje zdjęcia.

profile

 

„Krzyśka osobiście poznałam pół roku temu. Wcześniej znałam jego fotografie. Dłuższy czas podpatrywałam jego prace: zachwycałam się historiami przeciętnych ludzi opowiedzianymi w kadrach z ulicy, rozpływałam nad portretami i niezwykle wysublimowanymi aktami, obserwowałam emocje na niebanalnych fotografiach ślubnych… Zza wszystkich tych zdjęć wyłaniała się postać fotografa-zawodowca perfekcjonisty i znawcy ludzkiej natury.
Nasze spotkanie potwierdziło moje wyobrażenie o człowieku, którego znałam wyłącznie przez pryzmat jego prac. Profesjonalista w każdym calu i … niesamowicie przyjazna osoba, dusza-człowiek można powiedzieć.
Mam ogromną nadzieję, że nie będzie fotografował mojego ślubu – jestem już szczęśliwą mężatką. Z ogromną jednak chęcią oddam w jego ręce inne ważne momenty mojego życia.
Anna Rozwadowska”

„Współpraca z Krzysztofem była najlepszą decyzją, jaką mogliśmy podjąć.
Zdjęcia, które nam zrobił oddają radość, uczucia i emocje jednocześnie. Potrafi doskonale uchwycić emocje, które towarzyszą w tym jakże ważnym dla każdego dniu. Dobór kolorystyki i naturalność, jaką mają w sobie przekłada się na zachwyt, jaką budzą w całej rodzinie. Potrafi z nietypowego miejsca wyczarować oryginalne zdjęcie.
Kim jest Krzysztof? Krzysztof to prawdziwy profesjonalista – oddaje się z całego serca swojej pasji. Ja, jako pasjonat fotografii będę podziwiała efekty Jego zaangażowania i pomysłowości na kolejnych sesjach ślubnych.
Naprawdę chcemy bardzo podziękować Krzysztofowi za wspaniałą współpracę, ponieważ zdjęcia ślubne, jakie wykonał dla nas przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.
Joanna Pieron